به گزارش مکریان بوکان آنلاین، فراکسیون نمایندگان اهل سنت با انتشار پیامی از رهبر انقلاب اسلامی به دلیل انتصاب فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکر کردند. متن این پیام به شرح ذیل است؛ بسم الله الرحمن الرحیم محضر مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) باسلام و درود ضمن […]

به گزارش مکریان بوکان آنلاین، فراکسیون نمایندگان اهل سنت با انتشار پیامی از رهبر انقلاب اسلامی به دلیل انتصاب فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تشکر کردند.

متن این پیام به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)

باسلام و درود

ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سیدنا حسین (رضی الله عنه) به محضر مبارک حضرتعالی و ملت شریف ایران اسلامی؛

برخود واجب دانستیم تا نسبت به فرمان بی نظیر حضرتعالی در انتصاب امیری دلاور و فرزند مرز و بوم ایران زمین به سمت فرماندهی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (امیر شهرام ایرانی) مراتب سپاسگزاری خود و مردم را اعلام داریم.

تصمیم حضرتعالی در گام دوم انقلاب گره ای کور در معادلات مدیریتی کشور را گشود و برای همه دلسوزانی که نیت داشتند از وجود شایستگان اهل سنت در همه عرصه های مدیریتی کلان کشور بهره ببرند، حجت را تمام نمود.

ضمن سپاسگزاری مجدد از حضرتعالی و آرزوی توفیق و عمر با عزت برای شما و همه خدمتگزاران به نظام اسلامی، امیدواریم دولت انقلابی نیز با تاسی از سیره ی رهبری معظم انقلاب اسلامی و راهبرد داهیانه حضرتعالی، شایسته گزینی و بهره مندی کشور از توانایی و تخصص شایستگان اهل سنت ایران و همه اقوام و مذاهب و ادیان ایرانی را در سطوح عالی دولت، مد نظر قرار دهد.

و لله الحمد

فراکسیون نمایندگان اهل سنت یازدهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی