رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: افرادی که در قرعه کشی ثبت نامی خودرو قبول شده و حواله خودرو را بفروشند تحت پیگرد قرار می‌گیرند

به گزارش موکریان بوکان آنلاین سرهنگ داوود معظمی گودرزی با تاکید بر اینکه هرگونه خرید و فروش حواله خودروهای پیش فروش در سایتها، شبکههای اجتماعی و سایتهای خرید و فروش کاملاً غیرقانونی است گفت: با متخلفانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند برخورد خواهد شد.


وی با بیان اینکه یکی از شرایط شرکت‌های خودروساز در پیش فروش اخیر خودرو، عدم برخورداری خودروها از قابلیت صلح و انتقال آنها به نام شخص دیگری است گفت: متاسفانه پس از قرعه کشی در سایتهای خرید و فروش شاهد آن بودیم بازار خرید و فروش این حواله ها داغ شده است. پلیس فتا این موضوع را رصد می‌کند و با این دسته از افراد برخورد خواهد شد. 


رئیس پلیس فتا پایتخت اظهار کرد: بعضی افراد سودجو در فضای مجازی  با تبلیغات و درج آگهی‌هایی مانند “فرم درخواست پر کنید و خودروی خود را خارج از نوبت تحویل بگیرید”  سعی در کلاهبرداری از شهروندان و متقاضیان خودرو دارند.


رئیس پلیس فتا در پایان  به شهروندان توصیه کرد که به هیچ عنوان فریب تبلیغات و آگهی های افراد کلاهبردار در سایتها و کانالهای اجتماعی خرید و فروش خودرو را نخورده و حتما از منابع رسمی و معتبر اقدام به ثبت نام و خرید خودرو کنند و در صورت مواجهه با این گونه کلاهبرداری ها از طریق سایت پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir مرکز فوریتهای سایبری اطلاع رسانی کنند.