به گزارش مکریان بوکان آنلاین؛ میلاد مصطفوی با اتتشار نامه‌ای سرگشاده از عملکرد نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گلایه کرد. متن این نامه به شرح ذیل است: جناب آقای حاج انور حبیب زاده بوکانی نماینده مردم شریف بوکان در مجلس شورای اسلامی همانگونه که مستحضرید حدود نیمى از دوره‌ی چهار ساله‌ى خود را […]

به گزارش مکریان بوکان آنلاین؛ میلاد مصطفوی با اتتشار نامه‌ای سرگشاده از عملکرد نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گلایه کرد. متن این نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای حاج انور حبیب زاده بوکانی نماینده مردم شریف بوکان در مجلس شورای اسلامی همانگونه که مستحضرید حدود نیمى از دوره‌ی چهار ساله‌ى خود را در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طی کرده‌اید اما در کمال تأسف باید بگویم که به هیچ یک از وعده‌های انتخابی خود نتوانسته‌اید، عمل کنید.

قرار بر این بود تمام تجربه و روابط‌تان در کوردستان عراق را برای جذب سرمایه‌گذار در بوکان به کار بگیرید و به جنگ بیکاری بروید! اما تا کنون هیچ شخصی از جانب حضرتعالی حاضر به سرمایه‌گذاری در شهرمان نشده است و هیچ اقدامی برای جذب سرمایه‌گذار در بوکان انجام نداده‌اید؟ اینگونه مى‌خواستید به جنگ بیکاری بروید سرورم؟

قرار بود، دین خود را به اسطوره‌های فرهنگ و هنر این شهر ادا کنید و برنامه‌های فرهنگی و برگزاری سیمینارهای علمی برای بررسی ابعاد هنری اساتید علم و هنر، جزو برنامه‌هایتان باشد. چرا تاکنون هیچ جایزه هنری و سمینار علمی برای یادبود آن مرحوم و سایر هنرمندان و بزرگتن این شهر برگزار نکردەاید؟

جناب حبیب‌زاده قرار بر این بود اجازه ندهید به تیم سردار بوکان ظلم شود اما با انتخاب هیأت مدیره اى مرکب از دوستان انتخاباتى خود، تیم را به نابودی کشاندید و حتی اطلاع نداشتید که تیم از لیگ دسته ۲ به لیگ استانی سقوط کرده و در مجلس اینگونه دفاع کردید که تیم سردار بوکان از لیگ دسته ۲ به دسته ۳ سقوط کرده است !!! این بود شیوه‌ى اجازه ندادن ظلم به تیم سردار ؟

جناب حبیب زاده در صورتی که عموم مردم از عملکرد برخى از مدیران راضى بودند اما بدلیل حب و بغض انتخاباتى آنان را حذف و مدیرانى ضعیف و حتى غیر بومى را جایگزین کردید.مگر قرار نبود معیار شما کارآمدى مدیران و رضایت مردم باشد ؟ این بود توجه به نظر و خواست مردم؟

جناب حبیب‌زاده شما بسیارى از مسئولیت‌ها را یا به افراد غیربومى سپردید و یا به فامیل و بستگان نزدیگ خود ( اداره برق، بنیاد شهید، معاون آموزش و پرورش) و یا به حامیان انتخاباتى‌تان ( اداره ورزش و جوانان، اداره فنى و حرفه‌ای، سازمان تعاونى روستایی، اداره آموزش و پرورش، معاونت مالی و ادارى آموزش و پرورش، مدیر شهرک صنعتى بوکان) سپرده‌اید که هیچکدام از این انتصاب‌ها تبدیل به احسن نشده است و همه برای مدیران قبلی آنها افسوس مى‌خورند.این بود وعده بوکان برای همه؟

جناب حبیب‌زاده این همه نارضایتی از شبکه بهداشت و درمان را می‌بینید و این همه اعتراض داشتید اما در این مورد چشم خود را بر واقعیت بستید. بکارگیری نیرو در این مجموعه کمافى‌السابق بر اساس اراده نماینده انجام مى شود و این آن چیزی نبود که شما وعده آنرا به مردم داده بودید.

جناب حبیب‌زاده شما به دخالت نماینده قبلی در انتخابات شورا به درستی انتقاد مى‌کردید ولی شما بدتر از او هم عمل کردید. تلاش شما براى ردصلاحیت بعضی‌ها که از حامیان رقیب‌های انتخاباتیتان بودند بر هیچ کس پوشیده نیست.این بود تغییر؟ این بود تحول؟

جناب حبیب‌زاده قرار بود سد سیمینه (شهریکند) را احیا کنید ولی نه تنها احیا نشد، ماسه‌های آن هم باقی نمانده!این بود وعده احیای سد سیمینه بوکان ؟؟؟

جناب حبیب‌زاده قرار بود ردیف‌هاى بودجه‌ای‌مان را در کمیسیون اقتصادی افزایش دهید اما بجای افزایش، همان ردیف‌هاى بودجه‌اى قبل از خودتان نیز در دوره شما حذف شده است!! ردیف بودجه تاسیسات فاضلاب بوکان، ردیف بودجه بیمارستان ٢۵٠ تختخوابی بوکان، ردیف دانشکده پرستارى، ردیف خط انتقال آب بوکان. این بود شعار عملگرایی و آبادانى بوکان ؟؟؟

نکته آخر اینکه تهیه یک متن و روخوانی آن برای هیچ کس سخت و پیچیده نیست و بسیارى از متن‌هایی که نمایندگان قرائت مى‌کنند توسط دیگران تهیه می‌شود اما آیا انتظار زیادی است که از شما بخواهیم این متن‌ها را چند بار تمرین کنید و قرائت کنید تا به نماینده ما انگ بی‌سوادى نزنند و آبروى علمى مردم خدشه‌دار نشود؟

⚠️ انتشار نظرات و مطالب شهروندان توسط این رسانه صرفا بخاطر رساندن صدای مردم به مسئولین می‌باشد و این رسانه این مطالب را رد و یا تایید نمی‌کند، مسئولین نیز می‌توانند جوابیه خود را جهت انتشار به مدیر این رسانه ارسال فرمایند.

  • نویسنده : میلاد مصطفوی