به گزارش مکریان بوکان آنلاین؛ سردار مسعود خرم‌نیا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروی انتظامی، مصوبات ستاد مقابله با کرونا را برای ریشه کن شدن این ویروس منحوس در حوزه اعمال محدویت‌های تردد جاده‌ای، اجرا خواهد کرد. او تاکید کرد: از این رو علاوه بر جریمه یک میلیون تومانی برای ورود به شهرهای قرمز(ارومیه، خوی، […]

به گزارش مکریان بوکان آنلاین؛ سردار مسعود خرم‌نیا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروی انتظامی، مصوبات ستاد مقابله با کرونا را برای ریشه کن شدن این ویروس منحوس در حوزه اعمال محدویت‌های تردد جاده‌ای، اجرا خواهد کرد.

او تاکید کرد: از این رو علاوه بر جریمه یک میلیون تومانی برای ورود به شهرهای قرمز(ارومیه، خوی، ماکو، چایپاره و شاهین‌دژ) و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای ورود به شهرهای نارنجی (شوط، چالدران ، سلماس، اشنویه، نقده، پیرانشهر، مهاباد، بوکان و میاندوآب) و شهرستان‌های زرد(تکاب ، سردشت و پلدشت) در ورودی و خروجی این مناطق نسبت به برگشت دادن خودروها اقدام خواهد کرد.

سردار خرم نیا با بیان اینکه ثبت تخلفات مربوط به تخطی از محدودیت‌های اعمالی بوسیله سامانه‌های الکترونیکی و دوربین‌های هوشمند انجام می‌شود، گفت: رانندگان وسایل نقلیه شخصی بایستی از هرگونه تردد غیرضروری اجتناب کنند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: برابر ابلاغیه مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت‌های فعالیت مشاغل شامل( تالارهای پذیرایی، سالن سینما و تئاتر، پاساژها و بازارهای سربسته، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های بدن سازی، شهر بازی‌ها و باغ وحش، نمایشگاه‌های عمومی و تخصصی) در شهرهایی با وضعیت قرمز اعمال خواهد شد.

او با بیان اینکه اعمال محدویت‌های ترافیکی تا زمان اعلام ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر کاهش میزان مبتلایان در سطح استان انجام خواهد شد، گفت: پلیس به عنوان نیروی خدمتگذار تمام تلاش خود را برای آسایش مردم به عرصه ظهور گذاشته و اعمال این محدودیت‌ها، هدفی جز سلامت هموطنان و خانواده آن‌ها را در پی ندارد.