به گزارش #بوکان_آنلاین، جلسه نهایی رقابت‌های لیگ برتر امروز (یکشنبه) در محل فدراسیون برگزار شد و پس از قطعی شدن حضور ۱۰ تیم در مسابقات، مراسم قرعه‌کشی در حضور نمایندگان باشگاه‌ها انجام شد. #محمد_عزیزی ورزشکار بوکانی قهرمانی بوکس ایران با قراردادی به تیم اردبیل پیوست. عزیزی قرار است به عنوان کاپیتان تیم اردبیل در این […]

به گزارش #بوکان_آنلاین، جلسه نهایی رقابت‌های لیگ برتر امروز (یکشنبه) در محل فدراسیون برگزار شد و پس از قطعی شدن حضور ۱۰ تیم در مسابقات، مراسم قرعه‌کشی در حضور نمایندگان باشگاه‌ها انجام شد.

#محمد_عزیزی ورزشکار بوکانی قهرمانی بوکس ایران با قراردادی به تیم اردبیل پیوست.

عزیزی قرار است به عنوان کاپیتان تیم اردبیل در این رقابت‌ها مشت‌زنی کند.طبق قرعه‌کشی در گروه اول تیم‌های باران پل اراک، خدمات خودرویی قبادی اردبیل، بیمه حکمت تهران، شهید همت تهران و هیات کرمانشاه حضور دارند.

تیم‌های پلیمر خلیج فارس (لرستان)، هیات خوزستان، پیشتازان اکو خراسان رضوی، صبانور گروس کردستان و کارو پلاست فارس هم گروه دوم را تشکیل می‌دهند.

از هر گروه ۲ تیم راهی مرحله نیمه‌نهایی خواهند شد تا در نهایت فینالیست‌ها مشخص شوند.این رقابت‌ها از روز چهارم اسفند به میزبانی استان مرکزی شهرستان اراک آغاز می‌شود و تا هفت روز ادامه خواهد داشت.

رقابت‌های لیگ برتر بوکس ایران پس از ۱۱ سال دوباره برگزار خواهد شد.

#بوکان_آنلاین

🆔 @Boukanonline