به گزارش مکریان بوکان آنلاین، حزب تدبیر و توسعه شهرستان بوکان در پیامی به “باباخان اسکندری” ، انتصاب وی را به سمت فرمانداری تبریک گفت. متن پیام تبریک به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم برادر ارجمند جناب آقای باباخان اسکندری با سلام و احترام نوید مسرت بخش انتصاب شایسته‌ی حضرتعالی را به عنوان […]

به گزارش مکریان بوکان آنلاین، حزب تدبیر و توسعه شهرستان بوکان در پیامی به “باباخان اسکندری” ، انتصاب وی را به سمت فرمانداری تبریک گفت.

متن پیام تبریک به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای باباخان اسکندری

با سلام و احترام

نوید مسرت بخش انتصاب شایسته‌ی حضرتعالی را به عنوان نمادی مستحکم از دولت “مردمی” به سمت “فرماندار شهرستان بوکان” که حاکی از توانمندی و حسن سابقه جنابعالی است، صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

رجاء واثق داریم که تعهد و کارآمدی شما نویدبخش روزهای روشن آینده و رشد همه جانبه شهرستان خواهد بود.

شهرستان بوکان دارای سوابق فرهنگی و تاریخی عظیمی است که از ظرفیت‌های ویژه‌ای در حوزه گردشگری، سرمایه‌گذاری و شهری برخوردار بوده؛ اما روند رو به توسعه این شهر که حق مردم صبور این شهر است، حمایت و توجه حضرتعالی را می‌خواهد.

داشتن مدیری کاردان، توانمند، خدوم و دلسوز در راس مدیریت اجرایی شهرستان به‌عنوان نماینده‌ی عالی “دولت آیت الله رئیسی” حق مسلم مردم شریف شهرستان بوکان است.

بدون شک تخصص، تعهد و تجارب ارزنده و گران سنگ جنابعالی در طول سال‌های اخیر به افقهای وسیع تری به نظاره وا داشته و به حول و قوه الهی شاهد پیشرفت ها و تحولات شگرفی در تمامی عرصه های توسعه، رشد و آبادانی این شهرستان خواهیم بود.

در پایان ضمن تبریک این انتصاب شایسته، امیدواریم با وجود انبوه مشکلات و معضلات حاکم بر این شهرستان جنابعالی بتوانید در جهت پیشرفت، آبادانی، عمران و شکوفایی شهرستان بوکان موفق و موید باشید.

ومن الله التوفیق

رضا سلیمانی دبیر حزب تدبیر و توسعه شهرستان بوکان