منصور جهانی ـ فراخوان جشنواره بين‌المللی «هايكو» در کشور هلند، برای دریافت فيلم‌های با نگاه شاعرانه منتشر شد و سینماگران تا روز 13 آذر ماه جاری (4 دسامبر 2021) فرصت دارند تا آثار خود را به این رویداد هنری ارسال كنند.

به گزارش موکریان بوکان آنلاین، جشنواره بین‌المللی «هایکو» Haiku با دبیری «محمد الأمین» Mohammad Amin شاعر عراقى مقیم هلند و با هدف گسترش رابطه شعر و سینما و ایجاد فرصت‌های جدیدی براى زبان مشترک بین شعر و سینما در روزهای ۱۹ و ۲۰ آذر ماه جاری (۱۰ و ۱۱ دسامبر ۲۰۲۱) به صورت برخط و آنلاین در شهر لاهه در کشور هلند برگزار مى‌شود.

جشنواره بین‌المللی «هایکو» از سینماگران کشورهای مختلف، دعوت کرد تا فیلم‌های خود را که با نگاه شاعرانه ظرف مدت سه سال اخیر ساخته شده‌‌اند را برای مسابقه بهترین فیلم این رویداد هنری از طریق ایمیل آدرس denhaag.mena.festival@gmail.com به دفتر این جشنواره ارسال کنند.

از طرف برگزار کنندگان جشنواره بین‌المللی «هایکو»، آخرین مهلت دریافت آثار، روز ۱۳ آذر ماه جاری (۴ دسامبر ۲۰۲۱) تعیین شده است.

در این رویداد هنری، «جایزه تماشاگران» به بهترین فیلم نیز اهدا می‌شود و علاقمندان و مخاطبان آثار سینمایی می‌توانند از طریق وب‌سایت جشنواره به آدرسwww.laaktheaterthuis.nl/nl/haiku-festival  به تماشای فیلم‌ها بنشینند و نظر و رأی خود را اعلام کنند که در روز اختتامییه جشنواره بین‌المللی «هایکو» برنده این جایزه هم اعلام خواهد شد.

برای اطلاع بیشتر:

https://www.laaktheaterthuis.nl/nl/haiku-festival

مدیریت روابط عمومی جشنواره بین‌المللی «هایکو».