به گزارش مکریان بوکان آنلاین؛ علی قادری، کمال کریمی و ناصر کاکه‌زاده سه نفر از اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر بوکان به دلیل شائبه‌هایی در انتخاب مهندس جلال احمدی به عنوان شهردار، جلسه را ترک کردند. این جلسه با انتقاد شدید کاکه‌زاده از دیگر اعضا ناتمام ماند و صورتجلسه این انتخاب از سوی آنان […]

به گزارش مکریان بوکان آنلاین؛ علی قادری، کمال کریمی و ناصر کاکه‌زاده سه نفر از اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر بوکان به دلیل شائبه‌هایی در انتخاب مهندس جلال احمدی به عنوان شهردار، جلسه را ترک کردند.

این جلسه با انتقاد شدید کاکه‌زاده از دیگر اعضا ناتمام ماند و صورتجلسه این انتخاب از سوی آنان امضاء نشد.

⚠️کاکه‌زاده این انتخاب را دسیسه نماینده بوکان خواند❗️

🔻شائبه‌های فراوان در مورد عملکرد هیئت رئیسه شورای شهر بوکان و حتی روند انتخابات قبلی آنان پشت درهای بسته و هماهنگی با جریان حاکم بر بوکان در افکار عمومی به وجود آمده است.

جلسه امروز برای انتخاب شهردار بوکان، جایگاه برخی از اعضای شورای شهر برای عدم پایبندی به سوگند برای حفظ منافع عمومی شهر و مصالح مردم را زیر سؤال برد و در این وضعیت ابهامات و پرسش‌های بسیاری در مورد نحوه تصمیمات هیئت رئیسه و اکثریت شورا، اختلافات داخلی اعضای شورا و حتی دخالت‌ها و نقش آفرینی نماینده مردم بوکان و دلایل پشت پرده برای ایجاد این حواشی شکل گرفت.