به گزارش مکریان بوکان آنلاین، رئیس اداره محیط‌زیست بوکان گفت: با حضور به موقع اداره محیط زیست و همراهی نیروی انتظامی کارناوال نزاع سگ‌های بی گناه متلاشی شد. در این خصوص آوات بازیار گفت: این کارناوال با مشارکت چندین گروه از روستاهای مختلف قرار بود در روستای سلامت و به میزبانی یکی از افراد روستا […]

به گزارش مکریان بوکان آنلاین، رئیس اداره محیط‌زیست بوکان گفت: با حضور به موقع اداره محیط زیست و همراهی نیروی انتظامی کارناوال نزاع سگ‌های بی گناه متلاشی شد.

در این خصوص آوات بازیار گفت: این کارناوال با مشارکت چندین گروه از روستاهای مختلف قرار بود در روستای سلامت و به میزبانی یکی از افراد روستا پیکار سگ‌ها برگزار شود که به محض اطلاع یگان حفاظت اداره با هماهنگی دادستان شهرستان بوکان، نیروی انتظامی پاسگاه قروچا سفلی به این موضوع ورود پیدا کرد و به حضور به موقع باعث متواری شدن متخلفان و برگزار نشدن به اصطلاح مسابقه نزاع سگ‌های گردید.

بازیار ضمن اشاره به پیگیری عاملان این اجتماع غیراخلاقی، نسبت به تکرار هرگونه اقدامی از این دست که منجر به حیوان آزاری و جریحه‌دار کردن اذهان عمومی مردم با فرهنگ شهرستان بوکان شود، هشدار داد.