به گزارش مکریان بوکان آنلاین، اولین دوره مدرسی مربیگری مینی فوتبال آقایان از روز شنبه ۲ اسفندماه ۱۳۹۹ به مدت ۴ روز به میزبانی تهران برگزار شد. این دوره با مدرسی استاد کریم مقدم مدرس بین‌المللی و رئیس انجمن منی‌فوتبال کشور و با حضور ۳۵ نفر از مربیان فوتبال و فوتسال مطرح ایرانی در محل […]

به گزارش مکریان بوکان آنلاین، اولین دوره مدرسی مربیگری مینی فوتبال آقایان از روز شنبه ۲ اسفندماه ۱۳۹۹ به مدت ۴ روز به میزبانی تهران برگزار شد.

این دوره با مدرسی استاد کریم مقدم مدرس بین‌المللی و رئیس انجمن منی‌فوتبال کشور و با حضور ۳۵ نفر از مربیان فوتبال و فوتسال مطرح ایرانی در محل سالن‌های کنفرانس ایران‌مال به پایان رسید.

این نخستین دوره مدرسی مربیگری مین‌فوتبال آقایان در آسیا بود.

در این دوره ابراهیم عثمانی مربی بوکانی به عنوان تنها نماینده استان آذربایجان غربی در این دوره حضور داشت.

وی دانش‌پژوه دوره دکتری مدیریت ورزشی می باشد و تاکنون ۲۱ عنوان کتاب را در حوزه‌ ورزش به چاپ رسانیده‌است.

عثمانی مدیر باشگاه فوتبال پرپسولیس بوکان و اولین کانون استعدادیابی چندمنظوره استان آذربایجان غربی می باشد.

شایان ذکر است در آیین اختتامیه میهمان ویژه‌ای چون دکتر سجادی معاون سابق وزارت ورزش و جوانان و رییس حوزه ورزش ایران مال و دکتر شجیع عضو هیأت رییسه فدراسیون ورزش‌های همگانی، حضور داشتند.

مینی فوتبال یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین ورزش‌های همگانی است که فدراسیون جهانی آن در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده و تاکنون ۸۱ کشور به صورت رسمی و ۱۴۰ کشور به‌صورت غیر‌‌رسمی به عضویت این فدراسیون جهانی پیوسته‌اند.مینی فوتبال از رشته‌های جدید ورزشی در ایران می‌باشد که زیرنظر فدراسیون ورزش‌های همگانی فعالیت می‌کند.