سرپرست فرماندار بوکان با اشاره به قطعی‌شدن نتایج انتخابات مجلس یازدهم در این شهرستان، گفت: از مجموع ۵۲ هزار و ۷۰۰ رای اخذ شده صحیح، «انور حبیب‌زاده بوکانی» با ۲۶ هزار و ۹۶۵ رای به عنوان منتخب مردم این شهرستان انتخاب شد.

لقمان خسروپور روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار موکریان بوکان آنلاین افزود: پس از وی «سلیمان فیضی» با ۱۸ هزار و ۶۲۳ رای در جایگاه دوم، «ناهید نادری» با ۲ هزار و ۲۹ رای در جایگاه سوم و «محی‌الدین متمدی» با ۷۳۳ رای در رده چهارم قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: در این شهرستان ۳۵ داوطلب برای شرکت در رقابت‌های انتخابتی ثبت‌نام کرده بودند که از بین آنان هشت نفر تایید صلاحیت شدند و چهار نفر از گردونه رقابت انصراف دادند.

وی افزود: ۱۵۹ شعبه اخذ رای برای جمع‌آوری آرای مردم بوکان در نظر گرفته شده که ۸۷ صندوق از این تعداد شهری و ۷۲ صندوق روستایی بود. 

وی اظهار داشت: تعداد واجدان شرایط رای‌دادن در این شهرستان ۱۸۷ هزار نفر بود که بیش از پنج درصد کل واجدان شرایط را که ۹ هزار و ۶۴۰ نفر هستند، رای‌اولی‌ها تشکیل می‌دهند.

«انور حبیب‌زاده بوکانی» از نمایندگان ادوار این شهرستان در مجلس شورای اسلامی بود و در دوره‌های پنجم و هفتم نیز به عنوان نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی حضور داشت.