مکریان بوکان آنلاین | دقایقی قبل یک منبع موثق در گفت‌وگو با خبرنگار بوکان آنلاین از دستگیری سه نفر از عاملین اختلال در نظام توزیع آرد یارانه‌ای نانوایی‌های بوکان خبر داد. این منبع موثق که نخواست نامش فاش شود افزود: بدنبال نارضایتی مردم در زمینه کمبود آرد، تعطیلی و تشکیل صف‌های طولانی نانوایی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎ها، این مهم […]

مکریان بوکان آنلاین | دقایقی قبل یک منبع موثق در گفت‌وگو با خبرنگار بوکان آنلاین از دستگیری سه نفر از عاملین اختلال در نظام توزیع آرد یارانه‌ای نانوایی‌های بوکان خبر داد.

این منبع موثق که نخواست نامش فاش شود افزود: بدنبال نارضایتی مردم در زمینه کمبود آرد، تعطیلی و تشکیل صف‌های طولانی نانوایی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‎ها، این مهم در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت و افراد مربوط در این کار دستگیر شدند

این منبع خبری در خصوص افراد دستگیر شده در مورد این پرونده اظهار داشت: یک نفر پیمانکار، یک نفر حسابدار شرکت آرد ماه منیر بوکان و رئیس اتحادیه آرد و نان بوکان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شهرستان داده شده‌اند.

این منبع آگاه گفت: در این رابطه به زودی تعدادی از نانوایی‌های متخلف که با این باند فساد ارتباط داشته‌اند دستگیر خواهند شد و به مراجع قانونی معرفی خواهند شد.

  • نویسنده : ایوب عثمانی